Arbonne Phytosport

ODŻYWIANIE

Arbonne Phytosport

Kolekcja PhytoSport została opracowana z myślą o sportowcach i miłośnikach aktywności fizycznej.
Produkty te mogą przyczyniać się do zwiększenia wydolności i wytrzymałości organizmu.

Trójstopniowy system PhytoSport zawiera elementy opracowane naukowo oraz naturalne składniki roślinne, aby umożliwiać osiąganie wyników dzięki siłom natury. Produkty nie zawierają takich składników jak serwatka, kofeina czy soja, na które są uczulone niektóre osoby, ale wspierają aktywność fizyczną.
Wszystkie trzy produkty z kolekcji PhytoSport™ zawierają nasze zastrzeżone połączenie wyciągów roślinnych, czyli Mieszankę PhytoSport Arbonne:

  • Cayenne (Capsicum annuum L.) – zawiera kapsaicynę.
  • Żeń-szeń właściwy (Panax ginseng) – wspomaga koncentrację i prawidłowe funkcje poznawcze.
  • Kurkuma (Curcuma longa) – pomaga utrzymać zdrowie stawów.

W kolekcji znajduje się:

  • Prepare & Endure smak pomarańczowo- ananasowy. Wspiera aktywność fizyczną na każdym poziomie zaawansowania, a także sport wyczynowy u mężczyzn i kobiet w wieku od 18 lat. Nie zawiera sztucznych barwników, substancji poprawiających smak ani słodzików. Produkt bezglutenowy z certyfikatem produktu wegańskiego, koszernego i BSCG.
  • Complete Hydration smak jagody tropikalnej. Wspomaga przyjmowanie wystarczającej ilości wody, co pomaga w utrzymaniu nawodnienia organizmu w trakcie treningu. Wspiera aktywność fizyczną na każdym poziomie zaawansowania u mężczyzn i kobiet w wieku od 18 lat. Produkt bezglutenowy z certyfikatem produktu wegańskiego i BSCG.
  • After Workout dostarcza składników potrzebnych do przyspieszenia regeneracji, przez co zwiększa wytrzymałość. Produkt można łączyć z wodą lub Shake’ami zastępującymi posiłek, aby otrzymać bogaty w substancje odżywcze koktajl wspomagający pracę mięśni oraz zwiększający poziom białka i innych składników odżywczych po treningu. Wspiera aktywność fizyczną na każdym poziomie zaawansowania u mężczyzn i kobiet w wieku od 18 lat. Nie zawiera sztucznych barwników, substancji poprawiających smak ani słodzików. Produkt bezglutenowy z certyfikatem produktu wegańskiego i BSCG.

Wszystkie produkty posiadają certyfikat Informed Sport. Jest to program obejmujący badanie suplementów dla sportowców, składników oraz zakładów produkcyjnych. Informed Sport regularnie
testuje skład różnych produktów pod względem zawartości substancji zakazanych w sporcie i sprawdza, czy zostały one wyprodukowane zgodnie z wysokimi standardami jakości.