Arbonne Evolution

ODŻYWIANIE

Arbonne Evolution

Full Control kontrola łaknienia zawiera rozpuszczalny w wodzie błonnik zwany glukomannan, który pochodzi z korzenia rośliny zwanej konjac. Zmieszany z wodą pęcznieje, przez co znacząco zwiększa swoją objętość. Produkt o smaku arbuza i kiwi, ma postać proszku do rozpuszczenia w wodzie. Rozpuść jedną porcję proszku w szklance wody (240 ml). Spożywaj na około 30 minut przed posiłkiem, aby zachować uczucie sytości.

Arbonne Evolution Metabolism Support zawiera chrom, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroelementów i utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Kluczowe składniki tego produktu to wyciąg z ziaren zielonej kawy zwany Svetol®, wyciąg z zielonej herbaty, kwercetyna i firmowa mieszanka ziołowa Arbonne.
Przyjmuj jedną tabletkę dwa razy dziennie z posiłkiem, najlepiej podczas śniadania lub obiadu. Rezultaty zależą od wielu czynników, jak indywidualne zastosowanie się do wskazówek, dieta, styl życia, wiek, płeć, stan zdrowia, poziom sprawności fizycznej, budowa ciała oraz aktywność fizyczna podejmowana w trakcie uczestniczenia w programie. Zanim rozpoczniesz jakiekolwiek ćwiczenia fizyczne lub zmienisz swoją codzienną dietę, koniecznie skontaktuj się ze swoim lekarzem rodzinnym.

Produkty Arbonne nie są użyteczne w diagnozowaniu, leczeniu, zapobieganiu ani profilaktyce żadnych chorób.