Arbonne Essentials

ODŻYWIANIE

Arbonne Essentials

Program 30 Dni Do Zdrowego Życia to nie kolejna dieta cud. To program ukierunkowany na oczyszczenie organizmu z toksyn i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu: mózgu (wszak to drugie jelita), emocji, stanów przemęczenia i zniechęcenia, ociężałości, skóry twarzy, w skutku ubocznym kontroli kilogramów.

Kolekcja ta jest podstawą programu 30 dni do zdrowego życia. W wersji podstawowej, jeśli nie masz problemu z ograniczeniem i wymianą pożywienia na zdrowsze produkty zawiera:

  • Shake proteinowy lub zastępujący posiłek w trzech odsłonach smakowych: wanilia, czekolada, chia. Pijemy dwa razy dziennie.
  • Daily Fibre Support z błonnikami pokarmowymi i pektynami. Stosuj jedna miarkę, raz dziennie do shake lub innego pożywienia lub napoju.
  • Herbatka ziołowa – pij raz dziennie. Oczyszcza organizm.
  • Oczyszczanie organizmu czyli Body cleanse. Formuła produktu jest na tyle delikatna, że możesz stosować go codziennie. W programie 30 dni do zdrowego życia stosujemy ten produkt przez 7 dni, rozpoczynając od drugiego tygodnia. Rozrabiasz produkt w 1 litrze letniej wody i małymi łyczkami pijesz przez cały dzień. Smak cytrynowy.
  • Energy Fizz Sticks. Świetny produkt. Mój faworyt. Podczas programu 30 dni do zdrowego życia, kiedy organizm walczy z toksynami w naszym ciele żeby je wydalić, możemy często czuć popołudniowe zmęczenie. Ten zdrowy energetyk, daje bardzo mocny zastrzyk energii – wierzcie mi. Jest dla mnie numerem jeden w suplementacji Arbonne.

Tak wygląda podstawowy zestaw do programu, który wspomaga oczyszczenie organizmu ze złogów i toksyn. Reszta posiłków w ciągu dnia to zbilansowane, zdrowe produkty (białko, warzywa, tłuszcze, węglowodany dostarczane w odpowiednich proporcjach.)

Zestaw dodatkowy – wspomagający zachcianki czyli słynne przekąski, jeśli bardzo nie możesz się powstrzymać:

  • Batonik proteinowy (10g. Roślinnego białka, 4g. Błonnika, pestki dyni oraz nasiona słonecznika) w trzech smakach: #6097 gorzka czekolada z dodatkiem soli morskiej, #6098 żurawina z dodatkiem ziaren, #6095 Jabłko-cynamon.
  • Omega 3 Plus wegańskie kapsułki zawierające olej z siemienia lnianego oraz wegetariański kwas dokozaheksaenowy (DHA) pozyskany z alg.
  • Zdrowy umysł zawiera fosfatydyloserynę pochodzącą z nasion słonecznika oraz witaminę B12, która wspomaga funkcjonowanie układu neurologicznego, przyczynia się do normalnych funkcji psychologicznych oraz zmniejsza uczucia zmęczenia i znużenia. Stosuj ten produkt codziennie, aby wspomagać funkcjonowanie mózgu i funkcje poznawcze, w tym pamięć i zdolność uczenia się.

Produkty do wspomagania kontroli wagi znajdziesz tutaj