ODŻYWIANIE

ODŻYWIANIE

Zdrowe odżywianie, picie wody oraz aktywność fizyczna powoduje, że Twoje ciało jest wysportowane i pełne energii. Te czynności wprowadzone w nawyk mają również wielki wpływ na kondycję Twojej cery.
Z wiekiem zdolność organizmu do przyjmowania kluczowych składników odżywczych z pożywienia zaczyna być mniej efektywna, co utrudnia pozyskiwanie ważnych substancji. W takim wypadku ważne jest przyjmowanie pokarmów wzbogaconych witaminami i minerałami, jak żelazo, witaminy z grupy B, wapń oraz witamina D. Zrównoważona i zdrowa dieta może pomóc w zaspokojeniu tych potrzeb organizmu, ale generalnie nasza zwykła dieta często nie zapewnia wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. Dlatego wielu dietetyków zaleca przyjmowanie suplementów diety, które mogą uzupełnić braki powstałe w wyniku stosowania nieodpowiedniej diety, prowadzenia niezdrowego stylu życia lub braku czasu, albo warunków, na przygotowanie pełnowartościowych posiłków. Ponieważ tak wiele godzin spędzamy w pracy, prawie jedną trzecią naszej dziennej porcji jedzenia spożywamy poza domem, co nie sprzyja zdrowemu odżywianiu.

ZDROWY STYL ŻYCIA WCALE NIE MUSI BYĆ SKOMPLIKOWANY.

Przewagą marki Arbonne jest holistyczne podejście do zdrowia i urody. Od początku swojego istnienia czyli 39 lat marka Arbonne opracowuje najwyższej jakości produkty, które zawierają składniki pochodzenia roślinnego i których formuły są testowane naukowo. Dlatego też produkty przynoszą tak widoczne rezultaty.
To, z czym się mocno utożsamiam jako Zaklinacz Piękna, to podejście całościowe, holistyczne, nieinwazyjne, małymi krokami do człowieka, do Twojej urody, zdrowia psychicznego, kondycji ciała. Czyli bardzo ważnym elementem wizerunku jaki tworzysz w tym obszarze jest: zdrowe, zbilansowane i łatwo przyswajalne pożywienie, oczyszczanie organizmu z toksyn, regulowanie cukru we krwi. To pomaga w następnym etapie, czyli w poprawieniu jakości Twojej skóry poprzez preparaty kosmetyczne czyli pielęgnację oraz daje podstawy do tego, aby makijaż był delikatnym wykończeniem, podkreśleniem urody, a nie kamuflażem niedoskonałości. Jeśli masz kłopoty ze skórą: trądzik, przetłuszczanie, przesuszenie, odwodnienie, wypryski, alergie, wrażliwość – szczególnie przyglądnij się produktom z obszaru odżywiania.

Produkty do pielęgnacji jak i odżywcze zawierają składniki pochodzenia roślinnego, są wegańskie oraz bezglutenowe, co potwierdzają oficjalne certyfikaty, oraz testowane klinicznie. Produkty spożywcze są wzbogacone składnikami roślinnymi i zawierają ujednolicone wyciągi. Opracowane są bez użycia składników modyfikowanych genetycznie, nabiału, soi, orzechów, sztucznych słodzików, aromatów i barwników.

Marka Arbonne proponuje rozwiązania w trzech obszarach:

  • ARBONNE ESSENTALS – Program 30 dni do zdrowego życia
  • ARBONNE EVOLUTION – Produkty do kontroli wagi (wspomagające linię Essentials)
  • ARBONNE PHYTOSPORT – Produkty dla osób żyjących aktywnie

Podczas współpracy z Tobą, szczególną uwagę poświęcam linii Arbonne Essentials. To ona pomaga nam wdrażać świadome zmiany, które w efekcie dają Ci piękny, promienny wygląd, a w skutku ubocznym zrzucenie kilku kilogramów oraz doskonały nastrój i wysoki poziom energii. Od tego etapu powinna rozpocząć się Twoja pielęgnacja skóry.

Misją Arbonne jest stałe podnoszenie standardów w zakresie składników oraz innowacyjne podejście, wielka wizja i opracowywanie nowych produktów, które w naszej branży nie mają sobie równych.

Zdrowy styl życia to podejmowanie odpowiednich wyborów dotyczących nawyków żywieniowych i suplementów diety, które przynoszą korzyści dla zdrowia od wewnątrz i na zewnątrz. Twoje ciało jest układem, w którym wszystkie funkcje są ze sobą połączone, a dieta odgrywa ważną rolę pod względem samopoczucia i wyglądu.