O MNIE

Wszystkie lata mojej nauki podążały drogą u boku kobiet. Dlaczego?

Nie wiem. Z czasem jednak zrozumiałam, że moim najważniejszym zadaniem w życiu jest zrozumienie siebie.Wsparcie siebie w każdym obszarze, który wymaga uwagi, zatrzymania i pracy, a czasem przytulenia i zrozumienia.  Wiem, że kiedy ja będę w równowadze, będę umiała pokazać tą drogę innym. Chcę dzielić się tym doświadczeniem z  kobietami.

Zawodowo przez wiele lat służyłam kobietom w odnajdywaniu ich piękna. Byłam kosmetyczką i trenerem depilacji intymnych oraz trenerem masażu. Przez dwa lata współpracowałam z chirurgiem plastykiem. Prowadziłam rekonwalescencję pacjentek po przebytych operacjach plastycznych. To doświadczenie mocno mną wstrząsnęło. Nie mogłam pogodzić się z faktem, że nasze piękno jest spłycone tylko do wyglądu zewnętrznego. Od zawsze wiedziałam, że wewnętrzna zgoda na siebie i wewnętrzne spełnienie własnych pragnień, jest kluczem do pięknego wyglądu. Chyba właśnie to doświadczenie popchnęło mnie w kierunku poszukiwania alternatywnych, nieinwazyjnych, ale również skutecznych rozwiązań związanych z urodą i finansami.

Na mojej drodze pojawił się fitness twarzy a także firma Arbonne, z którą podjęłam ścisłą współpracę. Arbonne wybrałam też z innego ważnego dla mnie powodu. Ta firma pozwala mi spędzać czas z rodziną i pracować w totalnej równowadze- globalnie. Dzięki tej możliwości biznesowej mogę dobrze zarabiać i dobrze zarabiać mogą inne kobiety. Nie mam monopolu na promowanie zdrowego stylu życia. Każdy może to robić, niezależnie od wykonywanego obecnie zawodu, dlatego zapraszam Cię do współpracy ze mną.

Od 15 pracuję też z masażem. Nie jest to jednak zwyczajny masaż relaksacyjny. To głęboka praca na poziomie emocji i blokad z nimi związanych. To masaż transformujący. Na ten rodzaj pracy z ciałem potrzebujesz swojej wewnętrznej zgody – zgody na zmiany.

W trakcie ostatnich lat zauważyłam, że kobiety bardzo potrzebują kontaktu z innymi kobietami. Potrzebują dzielić się i czerpać od siebie doświadczenie. Dlatego w bezpiecznym kobiecym gronie prowadzę zajęcia WomanSoulDance ( WSD). To również praca z emocjami w ruchu, które odbywają się cyklicznie w Krakowie.

Wszystko, co mam Ci do zaoferowania prowadzi do szeroko pojętych zmian. Są to rozwiązania, które służą poprawie wyglądu zewnętrznego, jakości życia, a jednocześnie bardzo mocno  są zakotwiczone wewnątrz, wzmacniając poczucie wartości i sprawczości. Jeśli mi zaufasz, będziesz mogła trzymać ster życia we własnych rękach.

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci i szczęśliwą partnerką.

Moja rodzina nie jest jednak typowa. Od 7 lat tworzymy z moim partnerem (wdowcem) rodzinę dla trójki dzieci: Amelki, Gabrysia  oraz mojego syna Kacpra. To chyba największe marzenie, które udało mi się zrealizować. Pełna ciepła rodzina. Przestrzeń dla wyrażania potrzeb każdego z nas.

 

Oto Zaklinacz Piękna.

ZAKLINAĆ oznacza ujarzmiać, trzymać w ryzach, nadawać kierunek. W tym wypadku Twojej kobiecości, Twoim pasjom, Twojemu życiu.

PIĘKNO dla mnie w tej przestrzeni oznacza poszukiwanie prawdziwego piękna wewnątrz, tak abyś mogła emanować nim na zewnątrz i aby pielęgnacja była tylko subtelnym dodatkiem Twojej kobiecości.

Zapraszam Cię w podróż do świata piękna. Wybierz tylko kierunek, w którym mam Cię wesprzeć:

  • Biznes
  • Pielęgnacja
  • Rozwój osobisty/ masaż/ taniec intuicyjny

 

Katarzyna Sporysz

Przedsiębiorca Konsultant Arbonne
Kosmetyczka- Masażystka
Trener Fitness Twarzy.

wywiad dla Miasta Kobiet