O MNIE

W życiu wystarczy podążać za swoją prawdą. Wszak można przeżyć życie dla innych w niezgodzie ze sobą. Ale czy warto?

Z wykształcenia jestem kosmetyczką/masażystką z 20 letnim doświadczeniem. Przez kilka lat byłam trenerem masażu (szkoliłam ośrodki Spa w Polsce południowej). Byłam również trenerem depilacji intymnych i wprowadzałam na rynek polski depilację intymną męską. Przez dwa lata współpracowałam z chirurgiem plastycznym, prowadząc rekonwalescencję Pań po przebytych operacjach plastycznych. Te doświadczenia zaprowadziły mnie tutaj, gdzie jestem dzisiaj.

Od 4 lat nie pracuję przy fotelu kosmetycznym. Zrozumiałam, że zamknięta przestrzeń to nie mój świat. Jestem numerologiczną piątką, ciekawą życia, świata i ludzi. Od od 5 lat ściśle współpracuję z wegańską marką kosmetyczną Arbonne jako konsultant i lider. To pozwala mi na kreowanie w pełni tego, co syci moją duszę. A syci ją to, co tworzę z potrzeby serca. Działam w różnych obszarach i zebrałam to w jedną przestrzeń, tworząc markę osobistą Zaklinacz Piękna. Jej głównym przesłaniem jest wolność, kobiecość, prawda i rozwój. Mam 42 lata i głowę pełną marzeń i celów.

Arbonne to marka, która podchodzi  całościowo, holistycznie do ciała i urody.
Właściwie to styl życia, zdrowy styl życia. Bazuje na  trzech nierozłącznych filarach:
1. zdrowe odżywianie
2. biała kosmetyka, czyli kosmetyka pielęgnacyjna
3. zdrowy wegański makijaż
Dzięki temu Arbonne pozwala mi opiekować się Tobą całościowo.
Zamiast kamuflować niedoskonałości, uczę Cię lepszych, zdrowszych nawyków.
Traktując swój organizm całościowo, osiągniesz spektakularne efekty, widoczne gołym okiem na Twojej twarzy.

Zawsze pragnęłam czegoś więcej. Marzyłam o tworzeniu rzeczy na nowo, z jakością opartą o moje wartości, którymi kieruję się w życiu. O pokazywaniu kobietom, że rzeczy niemożliwe są całkiem realne, a strach to największy wróg, który dzień po dniu gasi w nas kolejne pragnienia. Czułam w sobie bardzo mocno indywidualizm i niezgodę na to, aby kobiety podporządkowywały się systemowi, aby były jednakowe i podporządkowane oczekiwaniom społecznym.

Dzisiaj chcę pokazać Ci nowe, proste drogi, które pozwolą zaspokoić Twoje kobiece potrzeby w równowadze, takie jak: samorealizacja, poszukiwanie swojej autentyczności, macierzyństwo, partnerstwo oraz dbanie o swoje finanse. Dzisiaj chcę, abyś jako  kobieta w morzu obowiązków, umiała pozostać piękna, kobieca i zadbana, a przede wszystkim zdrowa. Chcę abyś była zmianą, której szukasz w Świecie. Chcę, aby macierzyństwo było dla Ciebie inspiracją, a nie trudnym wyborem między drogą zawodową a rodziną.

Moim największym impulsem podtrzymującym tak wielką wizję i determinację do działania jest rodzina. Wraz z moim partnerem, który jest wdowcem wychowujemy trójkę dzieci. Więc jestem tzw. mamo-ciocią. Osobiście dostałam od Świata wymagającą rolę wychowywania dziecka integracyjnego oraz dwójki dzieci, które straciły mamę w skutek choroby. To doświadczenie nauczyło mnie szacunku do życia i wdzięczności za małe ważne rzeczy jak np. uśmiech.

Mam niesamowitą satysfakcję, ponieważ znalazłam obszar zawodowy, w którym zarabiam czyste pieniądze. Co to dla mnie oznacza? Żaden element mojej pracy nie jest zbudowany na ludzkiej krzywdzie lub wyzysku czy manipulacji. Opieram się jako człowiek i opieramy się jako firma o niezwykłą kulturę pracy, siostrzeństwo, wsparcie i podążanie w jednym kierunku: realizacji pragnień i marzeń własnych oraz każdej osoby, która dołącza do mojego zespołu Arbonne.

Produkty z którymi pracuję bazują na wielkich i pięknych wartościach, które powstały z myślą o przyszłych pokoleniach. Te wartości to zasada sprawiedliwego handlu. To ekologia. Ochrona nie tylko skóry, ciała ale również Matki Ziemi. Każdy wyprodukowany i sprzedany produkt pomaga zwykłym ludziom, rodzinom. Każdy wyprodukowany i sprzedany produkt zasila wielkie akcje humanitarne.

Cieszę się, że moje dzieci uczą się, że istnieje coś więcej niż tylko nasz mały Świat. Że w oceanie rzeczy, które wydarzają się każdego dnia na Świecie, nasze jednostkowe działanie ma olbrzymie znaczenie.

Być może wydaje Ci się, że krem lub tusz do rzęs to zwyczajny kaprys, a tymczasem ten kaprys, który daje Ci przyjemność i skuteczne rozwiązania – ratuje ludzkie życia. Każda kropla wody w oceanie jest tak samo ważna. Arbonne to wielka kampania na rzecz globalnego wsparcia drugiego człowieka. Jesteśmy społecznością, która pozostawia po sobie nadzieję dla ludzi i zmianę dla Ziemi.

Konsultant, który zrozumie misję Arbonne i połączoną z nią misje Zaklinaj Piękno z Katarzyna Stafińską, będzie z radością dzielił się Arbonne, tak jak ja to robię.

Pozostawmy Świat lepszym, niż go zastaliśmy!

Katarzyna Stafińska ( Sporysz )

Health&Beauty Trener

wywiad dla Miasta Kobiet
Jeśli poszukujesz zmian w życiu i podoba Ci się pomysł prowadzenia własnego biznesu jako niezależny przedsiębiorca – konsultant z marką Arbonne, w modelu biznesowym jakim jest marketing sieciowy/ social marketing  zapraszam do współpracy.
Wszystkiego Cię nauczę. Pracujemy zespołowo, więc nigdy nie zostaniesz sama.

ZAKLINAM oznacza ujarzmiam, trzymam w ryzach, nadawaję kierunek. W tym wypadku własnej kobiecości, osobistej pasji,  mojemu życiu.

PIĘKNO dla mnie w tej przestrzeni oznacza poszukiwanie prawdziwego piękna wewnątrz, tak abyś mogła emanować nim na zewnątrz i aby pielęgnacja była tylko subtelnym dodatkiem Twojej kobiecości.