O MNIE

Wszystkie lata mojej nauki podążały drogą u boku kobiet. Dlaczego?

Nie wiem. Z czasem zrozumiałam, że moim najważniejszym zadaniem w życiu jest zrozumienie siebie.Wsparcie siebie w każdym obszarze, który wymaga uwagi, zatrzymania i pracy, a czasem przytulenia i zrozumienia.  Wiem, że kiedy ja będę w równowadze, będę umiała pokazać tą drogę innym. Chcę dzielić się tym doświadczeniem z  kobietami.

Zawodowo przez wiele lat służyłam kobietom w odnajdywaniu ich piękna. Byłam kosmetyczką i trenerem depilacji intymnych oraz trenerem masażu. Przez dwa lata współpracowałam z chirurgiem plastykiem. Prowadziłam rekonwalescencję pacjentek po przebytych operacjach plastycznych. To doświadczenie mocno mną wstrząsnęło. Nie mogłam pogodzić się z faktem, że nasze piękno jest spłycone tylko do wyglądu zewnętrznego. Od zawsze wiedziałam, że wewnętrzna zgoda na siebie i wewnętrzne spełnienie własnych pragnień, jest kluczem do pięknego wyglądu. Chyba właśnie to doświadczenie popchnęło mnie w kierunku poszukiwania alternatywnych, nieinwazyjnych, ale również skutecznych rozwiązań związanych z urodą i finansami.

Na mojej drodze pojawił się fitness twarzy a także firma Arbonne, z którą podjęłam ścisłą współpracę. Arbonne wybrałam też z innego ważnego dla mnie powodu. Ta firma pozwala mi spędzać czas z rodziną i pracować w totalnej równowadze- globalnie. Dzięki tej możliwości biznesowej mogę dobrze zarabiać i dobrze zarabiać mogą inne kobiety. Nie mam monopolu na promowanie zdrowego stylu życia. Każdy może to robić, niezależnie od wykonywanego obecnie zawodu, dlatego zapraszam Cię do współpracy ze mną.

Od 15 pracuję też z masażem. Nie jest to jednak zwyczajny masaż relaksacyjny. To głęboka praca na poziomie emocji i blokad z nimi związanych. To masaż transformujący. Na ten rodzaj pracy z ciałem potrzebujesz swojej wewnętrznej zgody – zgody na zmiany.

W trakcie ostatnich lat zauważyłam, że kobiety bardzo potrzebują kontaktu z innymi kobietami. Potrzebują dzielić się i czerpać od siebie doświadczenie. Dlatego w bezpiecznym kobiecym gronie prowadzę zajęcia Jestem Rytmem. To również praca z emocjami w ruchu, które odbywają się cyklicznie w Krakowie.

Wszystko, co mam Ci do zaoferowania prowadzi do szeroko pojętych zmian. Są to rozwiązania, które służą poprawie wyglądu zewnętrznego, jakości życia, a jednocześnie bardzo mocno  są zakotwiczone wewnątrz, wzmacniając poczucie wartości i sprawczości. Jeśli mi zaufasz, będziesz mogła trzymać ster życia we własnych rękach.

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci i szczęśliwą partnerką.

Moja rodzina nie jest jednak typowa. Od 7 lat tworzymy z moim partnerem (wdowcem) rodzinę dla trójki dzieci: Amelki, Gabrysia  oraz mojego syna Kacpra. To chyba największe marzenie, które udało mi się zrealizować. Pełna ciepła rodzina. Przestrzeń dla wyrażania potrzeb każdego z nas.

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………….

DLACZEGO stworzyłam  ZAKLINACZ PIĘKNA ?

 

  • Ponieważ chcę, abyś w tym miejscu mogła odkryć świadomość siebie, swojej wewnętrznej MOCY. Abyś będąc w społeczności Zaklinacz Piękna budziła swoją pełną kobiecą moc do tworzenia własnej, zgodnej z Tobą rzeczywistości. Abyś w zwariowanym świecie informacji, umiała wracać do wewnątrz, skupiać energię i kreować na nowo w zgodzie ze sobą.

 

  • Ponieważ chcę, abyś tu w tej przestrzeni nauczyła się zdrowej pielęgnacji, zdrowego makijażu i zrozumiała, że kluczem do naszej urody jest dobre samopoczucie, zgoda na siebie i realizację swoich najskrytszych pragnień oraz zdrowe odżywianie i oczyszczanie organizmu z toksyn.

 

  • Ponieważ chcę, abyś Zaczęła akceptować kobiecość w sobie. Abyś nauczyła się czerpać z tej pięknej energii.

 

  • Ponieważ mam dla Ciebie rozwiązania rozwojowe oraz finansowe, które mogą pomóc Ci w zmianach, jakie aktualnie chcesz dokonać w życiu. Narzędzie którym dysponuję, w postaci produktów i społeczności Arbonne pomaga dokonywać trudnych zmian zawodowych, ponieważ możesz dołączyć go do obecnej pracy i sprawdzić czy to Twoja droga rozwoju. Współpracuję z marką Arbonne i Ciebie również do tej współpracy zapraszam.

 

  • Ponieważ chcę Ci pokazać, jak wielkim wsparciem mogą być dla siebie kobiety w życiu i w biznesie.

 

  • Ponieważ zależy mi na życiu autentycznym i Ciebie też w tą podróż zapraszam.

 

  • Ponieważ chcę abyśmy wspólnie wspierały inne kobiety na drodze ich poszukiwania własnej autentyczności.

 

 

Oto Zaklinacz Piękna.

ZAKLINAĆ oznacza ujarzmiać, trzymać w ryzach, nadawać kierunek. W tym wypadku Twojej kobiecości, Twoim pasjom, Twojemu życiu.

PIĘKNO dla mnie w tej przestrzeni oznacza poszukiwanie prawdziwego piękna wewnątrz, tak abyś mogła emanować nim na zewnątrz i aby pielęgnacja była tylko subtelnym dodatkiem Twojej kobiecości.

 

Zapraszam Cię w podróż do świata piękna. Wybierz tylko kierunek, w którym mam Cię wesprzeć:

  • Biznes/ Arbonne / MLM
  • Pielęgnacja/ makijaż / fitness twarzy
  • Rozwój osobisty/ masaż/ taniec intuicyjny

 

Katarzyna Sporysz

Przedsiębiorca Konsultant Arbonne
Kosmetyczka/ Masażystka/ Wizażystka
Trener Fitness Twarzy.

wywiad dla Miasta Kobiet