NOWOŚĆ! Cienie do powiek Arbonne Makeup It’s All In The Eyes

NOWOŚĆ. HIT luty 2019r.

Wiecie co najbardziej kocham w Arbonne? To, że ta firma nigdy nie przestała pracować nad udoskonalaniem produktów.

Każdego roku dostarcza nam nowe, ulepszone formuły i nowości rynku kosmetycznego. Dlatego jako konsultanci i klienci nigdy się nie nudzimy. Zawsze mamy entuzjazm dziecka w promowaniu i używaniu produktów z trzech filarów: zdrowe odżywianie, pielęgnacja oraz zdrowy makijaż, który zarówno maluje jak i pielęgnuje naszą skórę w ciągu dnia.


Proste  w  użyciu,  łatwo  łączące  się  ze  sobą  cienie  do  powiek  pomogą  Ci  stworzyć  niezliczone  stylizacje. Nasze starannie dobrane palety o 12 odcieniach są bardziej aksamitne w dotyku niż kiedykolwiek, a składniki pochodzenia roślinnego, takie jak ekstrakt z ogórka oraz olejek słonecznikowy, odżywiają powieki, by zapewnić jeszcze lepsze nakładanie produktu. Paleta 1 zawiera odcienie inspirowane barwami ziemi, a Paleta 2 zawiera efektowne odcienie inspirowane kamieniami szlachetnymi. Paleta 1, #6766; Paleta 2, #6767

      

CECHY PRODUKTU

– Palety cieni w uniwersalnych kolorach, które idealnie rozprowadzają się po powiece i które łatwo ze sobą połączyć, by otrzymać wiele różnorodnych stylizacji.

– Każda paleta zawiera 12 odcieni — od delikatnych po intensywne, od matowych po błyszczące — można   użyć jednego odcienia na całej powiece lub połączyć kilka kolorów, by stworzyć bazę, zastosować w załamaniu powieki, rozświetlić oko oraz narysować kreskę; odcienie dają możliwość stworzenia naturalnie wyglądających makijaży dziennych i wieczorowych.

– Formuły zawierają pochodzenia mineralnego i roślinnego,aby wydłużyć trwałość kolorów w połączeniu z Bazą pod makijaż oczu.

– Stworzone przy zastosowaniu pigmentów występujących naturalnie lub uzyskanych z glinek, minerałów i tlenków żelaza.

-Produkt przetestowany okulistycznie i dermatologicznie.

– Produkt bezglutenowy.

       

KLUCZOWE SKŁADNIKI I ICH ZALETY

Wyciągi z malwy, ogórka i świetlika w połączeniu z olejkiem ze słonecznika odżywiają powiekę, aby ułatwić nakładanie cieni.

PRZEWAGA MARKI ARBONNE

Makijaż, który pomaga pielęgnować cerę dzięki składnikom nawilżającym i wspomagającym walkę z oznakami starzenia się skóry, podkreślając Twoje naturalne piękno.

SKŁADNIKI

Składniki mogą różnić się w zależności od odcienia. Listy składników

poszczególnych odcieni znajdują się na stronie internetowej


Jeśli chcesz wiedzieć więcej a może pracować z nami i zostać konsultantem skontaktuj się ze mną 

WIĘCEJ INFORMACJI:

Katarzyna Sporysz

Konsultant Przedsiębiorca Arbonne

Kosmetyczka/wizażystka/masażystka

Trener fitness twarzy