MASAŻ KALLAI

Masaż Kallai. To wyjątkowy czas .

Właściwie śmiało mogę napisać, że to „rytuał odnowienia”. Słowo masaż,  jak dla mnie, ujmuje wadze i istocie tego co wydarza się dla Ciebie w tej przestrzeni .

 

Jeśli nie jesteś gotowa na zmiany w życiu, ten rodzaj pracy z ciałem nie jest dla Ciebie.

Masaż Kallai, to masaż transformujący.

 

Dlaczego tak bardzo jest bliski mojemu sercu?

Ponieważ każdy dostaje tyle, na ile jest gotowy. Ani mniej ani więcej. Dokładnie tyle ile jest w stanie zabrać dla siebie. Przynosi piękno, harmonię i spokój. To praca z ciałem, która angażuje całą Twoją moc wewnętrzną do procesu zmiany.

Ten masaż jest dla Ciebie, jeśli:

  • jesteś osobą, która żyje w ciągłym napięciu, która zarządza zespołem ludzi i potrzebuje wewnętrznej równowagi i siły do pracy z drugim człowiekiem
  • jeśli jesteś osobą, która potrzebuje zachować klarowność i jasność umysłu ponieważ podejmujesz ważne biznesowe decyzje
  • dopadają cię nagminne bóle głowy, bezsenność, podenerwowanie, niepokój
  • jesteś aktualnie w procesie życiowych zmian i potrzebujesz otworzyć się na nowe, wpuścić nowe do swojego życia
  • masz do rozwiązania zadanie, podjęcie ważnej decyzji a przy tym masz dylemat i nie wiesz w którą stronę się skierować
  • brakuje Ci poczucia bezpieczeństwa, bezinteresownej obecności drugiego człowieka, jeśli wciąż towarzyszy Ci poczucie osamotnienia
  • chcesz się głęboko zrelaksować

To naprawdę wyjątkowy masaż. Żeby się o tym przekonać, musisz położyć się na łóżku do masażu, nikt nie będzie w stanie przekazać Ci odczuć, które temu masażowi towarzyszą. Pracuję wieloma technikami i narzędziami, bardzo intuicyjnie. Główne techniki, o które oparta jest ta praca z ciałem to lomi lomi, pulsing i praca z oddechem.

Masaż trwa pomiędzy 90 min.-120 min. ale zarezerwuj sobie 2,5 h. tak aby spokojnie dojść do siebie. Koszt sesji 250 zł.

Pamiętaj: Rozluźnione, zrelaksowane ciało jest zaporą dla chorób. Wiele chorób wychodzi z naszej głowy. Włącza się tzw. psychosomatyka: np. katar może oznaczać, że nie chcemy odczuwać, odgradzamy się od informacji, coś jest dla nas za ciężkie. Ból gardła, może oznaczać rzeczy często niewypowiedziane, coś co dusimy w sobie, coś co tzw. nie może nam przejść przez gardło itd. Takich symptomów jest całe mnóstwo.

Moja praca z Tobą polega na udostępnieniu Ci miejsca, czasu, mojej uwagi oraz umiejętności do tego abyś uwolnił/ -ła swoje ciało od nie służących Ci blokad.

Tu nie musisz zakładać masek, nikogo udawać. Możesz położyć się w prawdzie ze sobą- spotkać się ze sobą autentycznym/ -om. Tu możesz przestać przed sobą udawać, że dajesz radę, że wszystko jest w porządku.

Lomi Lomi ( na którym opieram ten rodzaj pracy z ciałem) to swego rodzaju rytuał, który pozwala załadować Twoje baterie, tak abyś miał/ -ła siłę i moc sięgania po swoje cele, marzenia ciesząc się zdrowiem i jasnością umysłu. Jestem pewna, że po takim masażu decyzje oparte  mocno o intuicję, będą służyły Ci całą swoją mocą. Dla mnie osobiście intuicja i decyzje zaczerpnięte z tego miejsca są  drogowskazem który nigdy mnie nie zawiódł.

Jak się przygotować?

W dniu masażu daj sobie przestrzeń na odpoczynek. Nie umawiaj się ze mną jeśli zaraz po masażu chcesz biec na kolejne spotkanie. Zarezerwuj sobie 2h. Pamiętaj o tym, że masaż jest wykonywany na dużej ilości oleju kokosowego, masowane jest ciało od czubków palców u stóp po koniuszki włosów. Twoja fryzura nie będzie wyjściowaJ. Będziesz leżał/ -ła tylko w majteczkach- stringach. Twoje miejsca intymne będą przykryte ręcznikiem lub chustą. Masowane będzie całe  ciało, zupełnie inaczej niż jesteś przyzwyczajony w masażu rehabilitacyjnym. W ten sposób wprowadzam twój umysł w swego rodzaju trans, tak aby głowa mogła odpocząć i przestała kontrolować to co dzieje się w rzeczywistości.

Po masażu zalecam odpocząć i pić dużo wody.

Możesz skorzystać z tego masażu jednorazowo lub w serii. Seria masaży wprowadza niesamowite zmiany w Twoim życiu. Będziesz łagodniejszy/-sza, uważny/-na, skupiony/-na, skuteczniejszy/ -sza.

HISTORIA MASAŻU

Masaż jest jedną z najstarszych i najprawdopodobniej najpotężniejszą formą uzdrawiania ciała, znali go również Egipcjanie. O tym masażu mówi się „masaż troskliwych rąk” i to jest prawda.

Masaż Lomi Lomi Nui pierwotnie praktykowany był w świątyniach przez Kahunów, który określany jest mianem Kahuna lapa’au. Masaż wykonywany był wokół kamiennego ołtarza i dlatego też nosił miano masażu świątynnego. Wykonywany był na 4-6 par rąk od 6 do 12 godzin. W Ceremonii tej – ważną rolę odgrywało otoczenie. Lomi Lomi Nui był rytuałem przejścia. Służyło ono oczyszczeniu i było równocześnie świętem, które miało przygotować pewne ważne nowe wydarzenia w życiu danego człowieka.

Kahuna to kapłan/kapłanka, duchowy nauczyciel, uzdrowiciel, przede wszystkim mistrz masażu. Kahuni wierzą, że działają jako „ludzie pomosty”, między duchowym światem i jego prawami a światem materialnym z jego nieszczęściami, smutkami i problemami. Zawsze podczas masażu łączą się z duchami natury, przewodnikami duszy i Aniołami, po to by zwiększyć moc tego masażu.

Lomi jest hawajskim słowem określającym masaż. Podwojenie słowa Lomi podkreśla intensywność i jakość masażu. Nui oznacza zmianę – przejście z Nocy na Dzień (symbol przemiany).

Na Hawajach nieodłącznym elementem tego masażu wykonywanego przez Kahunów jest Huna. W języku hawajskim to „tajemnica”, ale każdy kto zechce, może ją poznać. Nie jest żadną religią, jest filozofią żcyia, mówiącą o sposobie patrzenia i niesienia pomocy drugiemu człowiekowi – niesienia pomocy, tylko wtedy, gdy o to poprosi.

Wyraz Huna oznacza: Hu-energię męską i Na-energię żenską i gdy te dwie energie się połączą podczas trwania masażu Lomi Lomi Nui, następuje Jedność i Bezwarunkowa Miłość.

Życzę tego Wszystkim !