KLIENT PREFERENCYJNY

KLIENT PREFERENCYJNY

Kupując przez stronę internetową jako tzw. klient preferencyjny, zyskujesz 20% zniżki na produkty oraz 40% na pakiety produktów. Dodatkową korzyścią dla Ciebie jako bezpośredniego klienta jest 45 dniowa gwarancja na produkt. Takiej gwarancji nie posiadasz kupując produkt bezpośrednio od konsultanta. Rejestracji do sklepu możesz dokonać sama (87zł na 12 miesięcy). Pamiętaj posłuż się numerem ID. konsultanta, który zarekomendował Ci produkty i markę Arbonne. Moje ID. 480003715. Kwota rejestracji zwraca się przy zakupie pierwszych produktów.

Jeśli złożysz pierwsze zamówienie o łącznej wartości 925 zł.(SCD-ceny katalogowej, od której obowiązuje Cię oczywiście zniżka 20%) otrzymasz produkt gratis z listy bestsellerów dostępnych na stronie.Szczegóły TUTAJ. Produkty w z listy bestsellerów przekraczają często nawet kwotę 300 zł. Zakupów możesz dokonywać ze znajomymi na swoje konto i cieszyć się darmowym produktem.

Zakupy Arbonne to świetna zabawa i coraz więcej korzyści.

Jako klient preferencyjny, składając zamówienie na kwotę 575 zł. (SCD- ceny katalogowej, od której posiadasz oczywiście 20% zniżkę) otrzymasz opcję darmowej przesyłki, do wykorzystania od razu, a także możliwość wybrania produktu gratis z listy bestsellerów przy kolejnym zamówieniu na kwotę 575 ( SCD) zł.Ta oferta dotyczy zawsze miesiąca w którym zrobiłaś/-łeś zakupy oraz dwóch kolejnych miesięcy.

Wejdź TUTAJ i załóż swoje konto. Jeśli zarejestrujesz się z tego linka, będę Twoim osobistym doradcą. Możesz pytać mnie o wszystko, z chęcią podzielę się z Tobą moją wieloletnią wiedzą kosmetyczną oraz pomogę przy zamówieniach. Katalog produktów możesz zobaczyć TUTAJ.

Zakupów dokonuj według własnych potrzeb. Posiadając konto klienta preferencyjnego, nie masz obowiązku dokonywania co miesięcznych zakupów.

Język możesz zmienić klikając w menu obok koszyka:  country/language

Jako zarejestrowanych klient preferencyjny posiadasz

45 dni gwarancji na produkt, od momentu zamówienia.

Oczywiście produkty możesz kupować bez rejestracji w pełnej katalogowej cenie. Wystarczy, że wejdziesz na stronę⬅⬅⬅ i wybierzesz kraj w którym jesteś obecnie. Tu również masz gwarancję 45 dni na zwrot produktu, od momentu zamówienia. Tu również możesz liczyć na moje wsparcie.Zapraszam Cię również

do grupy treningowej fitness twarzy na facebooku.

Codziennie o 21.00 przez 10 min. ćwiczę z Wami mięśnie twarzy, aby uchronić Cię przed zmarszczkami i niekorzystnym wpływem grawitacji oraz zwiotczeniem skóry twarzy.

Dołącz do treningów  Fitness Twarzy i zaproś znajomych.

Co to jest Fitness Twarzy?

Zaproś do grupy treningowej znajomych. Każdy może z nami ćwiczyć, bez względu na to czy jest klientem Arbonne czy nie.

Katarzyna Sporysz

Kosmetyczka

Masażystka

Trener Fitness Twarzy