MASAŻ KALLAI

Masaż Kallai. To wyjątkowy czas . Właściwie śmiało mogę napisać, że to „rytuał odnowienia”. Słowo masaż,  jak dla mnie, ujmuje wadze i istocie tego co wydarza się dla Ciebie w tej przestrzeni .

Dlaczego tak bardzo jest bliski mojemu sercu?

Ponieważ każdy dostaje tyle, na ile jest gotowy. Ani mniej ani więcej. Dokładnie tyle ile jest w stanie zabrać dla siebie. Przynosi piękno, harmonię i spokój. To praca z ciałem, która angażuje całą Twoją moc wewnętrzną do procesu zmiany.

Ten masaż jest dla Ciebie, jeśli:

  • jesteś osobą, która żyje w ciągłym napięciu, która zarządza zespołem ludzi i potrzebuje wewnętrznej równowagi i siły do pracy z drugim człowiekiem
  • jeśli jesteś osobą, która potrzebuje zachować klarowność i jasność umysłu ponieważ podejmujesz ważne biznesowe decyzje
  • dopadają cię nagminne bóle głowy, bezsenność, podenerwowanie, niepokój
  • jesteś aktualnie w procesie życiowych zmian i potrzebujesz otworzyć się na nowe, wpuścić nowe do swojego życia
  • masz do rozwiązania zadanie, podjęcie ważnej decyzji a przy tym masz dylemat i nie wiesz w którą stronę się skierować
  • brakuje Ci poczucia bezpieczeństwa, bezinteresownej obecności drugiego człowieka, jeśli wciąż towarzyszy Ci poczucie osamotnienia
  • chcesz się głęboko zrelaksować

To naprawdę wyjątkowy masaż. Żeby się o tym przekonać, musisz położyć się na łóżku do masażu, nikt nie będzie w stanie przekazać Ci odczuć, które temu masażowi towarzyszą. Pracuję wieloma technikami i narzędziami, bardzo intuicyjnie. Główne techniki, o które oparta jest ta praca z ciałem to lomi lomi, pulsing i praca z oddechem.

Masaż trwa pomiędzy 90 min.-120 min. ale zarezerwuj sobie 2,5 h. tak aby spokojnie dojść do siebie. Koszt sesji 250 zł.

Pamiętaj: Rozluźnione, zrelaksowane ciało jest zaporą dla chorób. Wiele chorób wychodzi z naszej głowy. Włącza się tzw. psychosomatyka: np. katar może oznaczać, że nie chcemy odczuwać, odgradzamy się od informacji, coś jest dla nas za ciężkie. Ból gardła, może oznaczać rzeczy często niewypowiedziane, coś co dusimy w sobie, coś co tzw. nie może nam przejść przez gardło itd. Takich symptomów jest całe mnóstwo.

Moja praca z Tobą polega na udostępnieniu Ci miejsca, czasu, mojej uwagi oraz umiejętności do tego abyś uwolnił/ -ła swoje ciało od nie służących Ci blokad.

Tu nie musisz zakładać masek, nikogo udawać. Możesz położyć się w prawdzie ze sobą- spotkać się ze sobą autentycznym/ -om. Tu możesz przestać przed sobą udawać, że dajesz radę, że wszystko jest w porządku.

Lomi Lomi ( na którym opieram ten rodzaj pracy z ciałem) to swego rodzaju rytuał, który pozwala załadować Twoje baterie, tak abyś miał/ -ła siłę i moc sięgania po swoje cele, marzenia ciesząc się zdrowiem i jasnością umysłu. Jestem pewna, że po takim masażu decyzje oparte  mocno o intuicję, będą służyły Ci całą swoją mocą. Dla mnie osobiście intuicja i decyzje zaczerpnięte z tego miejsca są  drogowskazem który nigdy mnie nie zawiódł.

Jak się przygotować?

W dniu masażu daj sobie przestrzeń na odpoczynek. Nie umawiaj się ze mną jeśli zaraz po masażu chcesz biec na kolejne spotkanie. Zarezerwuj sobie 2h. Pamiętaj o tym, że masaż jest wykonywany na dużej ilości oleju kokosowego, masowane jest ciało od czubków palców u stóp po koniuszki włosów. Twoja fryzura nie będzie wyjściowaJ. Będziesz leżał/ -ła tylko w majteczkach- stringach. Twoje miejsca intymne będą przykryte ręcznikiem lub chustą. Masowane będzie całe  ciało, zupełnie inaczej niż jesteś przyzwyczajony w masażu rehabilitacyjnym. W ten sposób wprowadzam twój umysł w swego rodzaju trans, tak aby głowa mogła odpocząć i przestała kontrolować to co dzieje się w rzeczywistości.

Po masażu zalecam odpocząć i pić dużo wody.

Możesz skorzystać z tego masażu jednorazowo lub w serii. Seria masaży wprowadza niesamowite zmiany w Twoim życiu. Będziesz łagodniejszy/-sza, uważny/-na, skupiony/-na, skuteczniejszy/ -sza.

HISTORIA MASAŻU

Masaż jest jedną z najstarszych i najprawdopodobniej najpotężniejszą formą uzdrawiania ciała, znali go również Egipcjanie. O tym masażu mówi się „masaż troskliwych rąk” i to jest prawda.

Masaż Lomi Lomi Nui pierwotnie praktykowany był w świątyniach przez Kahunów, który określany jest mianem Kahuna lapa’au. Masaż wykonywany był wokół kamiennego ołtarza i dlatego też nosił miano masażu świątynnego. Wykonywany był na 4-6 par rąk od 6 do 12 godzin. W Ceremonii tej – ważną rolę odgrywało otoczenie. Lomi Lomi Nui był rytuałem przejścia. Służyło ono oczyszczeniu i było równocześnie świętem, które miało przygotować pewne ważne nowe wydarzenia w życiu danego człowieka.

Kahuna to kapłan/kapłanka, duchowy nauczyciel, uzdrowiciel, przede wszystkim mistrz masażu. Kahuni wierzą, że działają jako „ludzie pomosty”, między duchowym światem i jego prawami a światem materialnym z jego nieszczęściami, smutkami i problemami. Zawsze podczas masażu łączą się z duchami natury, przewodnikami duszy i Aniołami, po to by zwiększyć moc tego masażu.

Lomi jest hawajskim słowem określającym masaż. Podwojenie słowa Lomi podkreśla intensywność i jakość masażu. Nui oznacza zmianę – przejście z Nocy na Dzień (symbol przemiany).

Na Hawajach nieodłącznym elementem tego masażu wykonywanego przez Kahunów jest Huna. W języku hawajskim to „tajemnica”, ale każdy kto zechce, może ją poznać. Nie jest żadną religią, jest filozofią żcyia, mówiącą o sposobie patrzenia i niesienia pomocy drugiemu człowiekowi – niesienia pomocy, tylko wtedy, gdy o to poprosi.

Wyraz Huna oznacza: Hu-energię męską i Na-energię żenską i gdy te dwie energie się połączą podczas trwania masażu Lomi Lomi Nui, następuje Jedność i Bezwarunkowa Miłość.

Życzę tego Wszystkim !