PIELĘGNACJA TWARZY

STAWIAM NA ZDROWĄ, SKUTECZNĄ PIELĘGNACJĘ Z DALEKA OD METOD INWAZYJNYCH.

Na stronach Zaklinacza Piękna znajdziesz tylko to, co sama stosuję i polecam.

Prócz ćwiczeń mięśni twarzy, masaży liftingujących proponuję odpowiednio dobraną do  potrzeb Twojej skóry zdrową pielęgnację twarzy, którą możesz stosować każdego dnia w domu. Będziesz zachwycona rezultatami tak jak ja. Produkty, które proponuję, możesz zamówić nie wychodząc z domu, przez sklep internetowy z gwarancją 45 dni. Niektóre z nich wypróbujesz na wieczorze SPA.

Chcę podzielić się z Wami bardzo ważną myślą, która towarzyszy mi ostatnio nieustannie.

☆☆☆Dlaczego miałabyś wybrać produkty Arbonne, kiedy rynek jest tak przesycony kosmetykami?

Ponieważ są zdrowe, wegańskie i selektywne-to oczywiste. Ponieważ mogą używać ich osoby po chemioterapii ,weganie oraz osoby uczulone na gluten to również oczywiste.

●Powiem Ci jednak coś więcej.●

Kiedy używasz produktów Arbonne nawet nie zdajesz sobie sprawy, że zasilasz coś o wiele większego. Pomagasz tym, którzy potrzebują Twojej pomocy. Zasilasz misje, akcje humanitarne i projekty, które globalnie wspierają najbardziej potrzebujących.

♡♡♡Nasi konsultanci osobiście biorą udział w misjach np. w Afryce.
Pomagają, wspierają. Budują szkoły,domy, adoptują dzieci na odległość aby nie głodowały, zabezpieczają finansowo ich edukację.To tylko niektóre przykłady.♡♡♡

Jesteśmy społecznością, która dla naszych dzieci i następnych pokoleń zostawia bardzo ważny spadek:

CZŁOWIECZEŃSTWO, UWAGĘ,ROZWÓJ,ETYKĘ,OCHRONĘ MATKI ZIEMI.

♡♤Nasze dzieci uczą się, że istnieje coś więcej niż tylko nasz mały Świat. Że w oceanie rzeczy, które wydarzają się każdego dnia na Świecie, nasze jednostkowe działanie ma olbrzymie znaczenie.♡♤

Pozostawmy Świat lepszym. Dla naszych dzieci i następnych pokoleń