MASAŻ TWARZY

JESTEM FREELANCEREM

MASAŻ LIFTINGUJĄCY TWARZY

Polega na pracy głęboko w mięśniach. Obejmuje masaż twarzy oraz karku i dekoltu. To bardzo intensywny masaż, pobudza krążenie, podnosi owal twarzy. Doskonały jako uzupełnienie ćwiczeń fitness twarzy.
Cena 70zł/30min

RELAKSACYJNY MASAŻ TWARZY

Obejmuje: twarz, szyja, dekolt, głowa, dłonie.
Cena: 80zł/40min

ZABIEG AUTORSKI NA TWARZ  ,,ZAKLINACZ PIĘKNA’’

To masaż połączony z zabiegiem. Mocno liftinguje, poprawia kondycję skóry tracącej elastyczność. Zabieg obejmuje: masaż liftingujący, pracę na produktach RE9 marki Arbonne, ultradźwięki Arbonne oraz indywidualne dobranie produktów do potrzeb Twojej skóry ( będziesz wiedziała jak zaplanować swoją pielęgnację).
Cena: 100zł/90min

MASAŻ KALLAI- ciało

To połączona praca lomi lomi nui z pulsingiem i reiki. Więcej infromacji o masażu znajdziesz TUTAJ

Masaż Lomi lomi Nui był świątynnym i pilnie strzeżonym rytuałem, który powstał w pradawnych czasach, wykonywany przez kahunów czyli strażników i mistrzów, a teraz użyczony przez nich i przeniesiony do świata zachodniego przez Abrahama Kawaii, zawitał min. do Polski. Historię masażu możesz przeczytać poniżej.

Hawajczycy stosują ten masaż by przywrócić naturalny stan ciała i duszy. By powróciła harmonia, spokój i zadowolenie, ponieważ są przekonani, że stres, napięcia i negatywne myśli są zaporom dla życiodajnej energii i co za tym idzie wszelkie choroby.

W dzisiejszych czasach szczególnie potrzebujemy tego rodzaju przestrzeni dla siebie. Zabiegani, przemęczeni, zestresowani sami odgradzamy sobie drogę do spokoju, jasności umysłu i kreatywnych pomysłów. Zaangażowani w projekty, terminy, zadania do wykonania na wczoraj, nawet nie czujemy, że nasze ciało zaczyna chorować. Każda choroba ciała, nawet drobne przeziębienie to nic innego jak informacja, że coś niedobrego dzieje się z nami. Stres, ciągłe napięcie powodują nieustanne bóle głowy, bezsenność, rozdrażnienie, zaczynamy podejmować ryzykowne , nie przemyślane decyzje, działając na zasadzie impulsu.

Cena Kallai: 250zł/90min

Cena Lomi Lomi: 150/75 min.