MASAŻ

JESTEM FREELANCEREM

MASAŻ LIFTINGUJĄCY TWARZY

Polega na pracy głęboko w mięśniach. Obejmuje masaż twarzy oraz karku i dekoltu. To bardzo intensywny masaż, pobudza krążenie, podnosi owal twarzy. Doskonały jako uzupełnienie ćwiczeń fitness twarzy.
Cena 70zł/30min

RELAKSACYJNY MASAŻ TWARZY

Obejmuje: twarz, szyja, dekolt, głowa, dłonie.
Cena: 80zł/40min

ZABIEG AUTORSKI NA TWARZ  ,,ZAKLINACZ PIĘKNA’’

To masaż połączony z zabiegiem. Mocno liftinguje, poprawia kondycję skóry tracącej elastyczność. Zabieg obejmuje: masaż liftingujący, pracę na produktach Arbonne, ultradźwięki Arbonne oraz indywidualne dobranie produktów do potrzeb Twojej skóry ( będziesz wiedziała jak zaplanować swoją pielęgnację).
Cena: 100zł/90min

RELAKSACYJNY MASAŻ + STEMPLE TWARZ

Masaż relaksacyjny połączony z punktowym masażem stemplem ziołowym. Przeciwwskazaniem do jego wykonania jest skóra naczyniowa.
Cena: 100zł/40min

MASAŻ KALLAI

To połączona praca lomi lomi nui z pulsingiem i reiki. Więcej infromacji o masażu znajdziesz TUTAJ

Masaż Lomi lomi Nui był świątynnym i pilnie strzeżonym rytuałem, który powstał w pradawnych czasach, wykonywany przez kahunów czyli strażników i mistrzów, a teraz użyczony przez nich i przeniesiony do świata zachodniego przez Abrahama Kawaii, zawitał min. do Polski. Historię masażu możesz przeczytać poniżej.

Hawajczycy stosują ten masaż by przywrócić naturalny stan ciała i duszy. By powróciła harmonia, spokój i zadowolenie, ponieważ są przekonani, że stres, napięcia i negatywne myśli są zaporom dla życiodajnej energii i co za tym idzie wszelkie choroby.

W dzisiejszych czasach szczególnie potrzebujemy tego rodzaju przestrzeni dla siebie. Zabiegani, przemęczeni, zestresowani sami odgradzamy sobie drogę do spokoju, jasności umysłu i kreatywnych pomysłów. Zaangażowani w projekty, terminy, zadania do wykonania na wczoraj, nawet nie czujemy, że nasze ciało zaczyna chorować. Każda choroba ciała, nawet drobne przeziębienie to nic innego jak informacja, że coś niedobrego dzieje się z nami. Stres, ciągłe napięcie powodują nieustanne bóle głowy, bezsenność, rozdrażnienie, zaczynamy podejmować ryzykowne , nie przemyślane decyzje, działając na zasadzie impulsu.

Cena: 150zł/90min

MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI

Masaż stemplami ziołowymi praktykowano już od 400 lat w Tajlandii.

Wykonywany jest za pomocą zawiniętej w bawełniany materiał mieszanki ziół. Dawniej Tajowie wybierali liście ziół i nasiona konkretnych roślin, które zawijali w bawełnę, podgrzewali, a następnie przystawiali, właśnie w postaci przypominającej stemple, do pleców osoby masowanej.

Początkowo masaż stemplami ziołowymi przebiega w postaci delikatnych ucisków, później są one coraz mocniejsze, ponieważ stemple tracą pierwotną wysoką temperaturę. Podczas zabiegu do skóry uwalniane są zawarte w ziołach substancje czynne, dlatego poleca się nie brać prysznica nawet do kilku godzin po zabiegu. Po masażu stemple są wyrzucane – używa się ich jednorazowo

Ze względu na działanie zawartych w nich składników, masaż stemplami ziołowymi poleca się osobom, którym dokucza ból mięśni, chronicznie zmęczonym, zestresowanym i tym, które pracują w pozycji siedzącej. Masaż stemplami ziołowymi ma też pomóc tym, którzy chcą zredukować cellulit lub schudnąć, ponieważ zabieg przyspiesza proces przemiany materii. Masaż stemplami ziołowymi polecany jest również jako sposób na wzmocnienie odporności i odżywienie skóry.

Przeciwskazania: miesiączka, ciąża,  żylaki i problemy z żyłami, problemy z krzepliwością krwi, pęcherze, popękania, zranienia skóry, choroby skóry

WAŻNE: Jeśli umawiasz się na masaż stemplami koniecznie proszę o przelanie zaliczki 40 zł. Stemple do masażu przygotowuję wcześniej, muszę je odpowiednio namoczyć i podgrzać. Jest to produkt jednorazowego użytku, więc jeśli nie dotrzesz na masaż, wówczas przygotowane stemple muszę wyrzucić. Zaliczka jest bezzwrotna.

Cena: 140zł/60min