DOMOWE SPA

DOMOWE SPA
DLA CIEBIE I TWOICH KOLEŻANEK

CZAS 90 MIN.

MIEJSCE: Twój dom lub moje mieszkanie.

Okolice Kraków i bliskie okolice.

 

Mam przyjemność udostępnić Ci przestrzeń do rozpieszczenia Twojej kobiecej natury.

Proponuje spotkania spa, które pozwolą Ci odpocząć, wypróbować produkty Arbonne na sobie. Pozwolą poznać nam się  osobiście i poszerzyć horyzonty dotyczące zdrowego stylu życia.

Domowe Spa to czas i miejsce, gdzie będziesz mogła nałożyć maseczkę, sprawdzić na sobie kremy, serum oraz kosmetyki kolorowe, spotkasz się z koleżankami i odpoczniesz. Zrobisz peeling stóp i pozwolisz swoim zmęczonym nogom na chwilę relaksu.

 

PORTFEL ZOSTAW W DOMU.

 

Jeśli spodobają Ci się produkty, powiem Ci jak je można zamówić drogą online.

 

Zależy mi na Twojej rekomendacji i poleceniu mnie dalej. Dlatego zrobię wszystko, abyś bawiła się tego dnia dobrze.

 

 

ORGANIZACJA

Masz kilka możliwości:

 

Pierwsza możliwość:

Wspólne spotkanie z koleżankami

  • Zaproś kilka koleżanek ( nie więcej niż 5)
  • Przygotuj coś do picia ( kawkę, wodę, soczek)resztą zajmę się ja.
  • Potrzebna nam będzie łazienka i miejsce w pokoju do siedzenia ( nie potrzebujemy go wiele) może to być również miejsce przy stole.
  • Czas spotkania 90min
  • Koleżanki proszę o zabranie opaski lub spinki do włosów i luźnego ubrania

Jest to doskonały pomysł przed imprezami typu wesele, duży bankiet lub przyjęcie, gdzie powinnaś dobrze wyglądać. Poprawisz kondycję swojej skóry przed okazjonalnym makijażem sobotnim. Najlepiej umawiać takie spotkania w środy lub czwartki przed imprezą lub w dowolnym terminie, jeśli chcesz zrobić sobie i koleżankom niespodziankę pielęgnacyjną.

Dlaczego warto organizować spotkania w grupie?

Ponieważ masz możliwość jako gospodarz spotkania dodatkowo odebrania prezentu w postaci: makijażu okazjonalnego ( do wykorzystania w ciągu 30 dni), masażu lub pełnowartościowego produktu Arbonne. Jeśli liczba uczestniczek przekroczy 5 osób nie licząc gospodarza spotkania, między uczestniczkami rozlosowuję jeden godzinny masaż ciała( do wykorzystania w ciągu 30 dni). Robię tak na każdym zorganizowanym spa. Każdy może zostać gospodarzem kolejnego spa.

Warunek: na każdym spa muszą być przynajmniej 3 nowe uczestniczki,łącznie nie mniej niż 5 poza gospodynią, aby odebrać dodatkowe niespodzianki.

 

Druga możliwość:

Od poniedziałku do piątku możesz umówić się ze mną indywidualnie na makijaż. Sprawdzić kosmetyki kolorowe i zadecydować, czy chcesz umówić pielęgnacyjne spa z koleżankami.

 

Trzecia możliwość:

Kawa ze mną, jeśli interesuje Cię współpraca lub chcesz wiedzieć więcej o tym w jaki sposób pracujemy i zarabiamy promując zdrowy styl życia:

 

 

 

Czwarta możliwość:

Konsultacja drogą online. Możesz wybrać ze mną produkt,zamówić z przesyłką do domu, wypróbować i do 45 dni od momentu zamówienia zwrócić gdyby Ci nie służył.

 

 

Oczywiście możesz skorzystać ze wszystkich opcji. Spotkania mają charakter promocji zdrowego stylu życia, dlatego są bezpłatne.

 

 

Współpracuję ze zdrowymi, wegańskimi produktami marki Arbonne.

Jestem kosmetyczką/ masażystką/ wizażystką oraz trenerem fitness twarzy. Jestem konsultantem Arbonne i w mojej pracy używam produktów tej marki.

Prowadzę grupowe spotkania dla kobiet: domowe spa. Maluję do sesji fotograficznych oraz okazjonalnych. Prowadzę spotkania z tańcem intuicyjnym-Jestem Rytmem. Prowadzę codzienne treningi fitness twarzy w grupie na facebook. I jak już wiesz łączę to wszystko prowadząc markę osobistą Zaklinacz Piękna.

 

Prowadzę również spotkania indywidualne: Dobór pielęgnacji Arbonne drogą online i na żywo. Spotkania z makijażem. Indywidualne spotkania pielęgnacyjne oraz masaż.

 

 

Zajmuję się promowaniem zdrowego stylu życia i jestem pogromcą rutyny oraz złych nawyków.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej,zaglądnij na stronę oraz blog i napisz do mnie.

 

Zobacz dlaczego Arbonne?

JESTEŚMY KOBIETAMI, WSPIERAJMY SIĘ! SPOTYKAJMY, INSPIRUJMY I TWÓRZMY DOBRĄ PRZESTRZEŃ DO ŻYCIOWYCH ZMIAN!

Podaruj sobie odrobinę luksusu.
Tak dużo robisz dla innych.
Teraz czas na Ciebie.

Dołącz również do codziennych treningów mięśni twarzy i ciesz się jędrną skórą oraz pięknym wyglądem.

Co to jest Fitness Twarzy?
Dołącz do grupy z treningami Fitness Twarzy

Obejrzyj filmy o produktach, które będziesz miała możliwość przetestować na spotkaniu

SERIA PRZECIWZMARSZCZKOWA

OCZYSZCZAJĄCA SERIA RESCUE&RENEW

30 DNI DO ZDROWEGO ŻYCIA

URZĄDZENIE DO ULTRADŹWIĘKÓW