ZAKLINACZ PIĘKNA dlaczego pokochałam Arbonne?

Dlaczego wybrałam Arbonne biznes w modelu biznesowym MLM czyli inaczej marketingu sieciowym/social marketingu?

Ze względu na ludzi i kulturę, którą emanuje firma. Zdrowy styl życia i społeczność tej firmy, są spójne z moimi wartościami i przekonaniami. Oczywiście również dla rozwoju i pieniędzy.

Firm w modelu biznesowym MLM jest wiele. Dlaczego więc Arbonne ujęło mnie tak bardzo?

 • Ponieważ  dla mnie osobiście, to jedyna firma na rynku polskim, która jest całkowicie spójna z  wartościami, którymi kieruję się w życiu oraz wartościami marki osobistej Zaklinacz Piękna. Więcej przeczytaj w zakładce historia Arbonne oraz wizja Świata Zaklinaczki Piękna
 • Ponieważ współpraca z Arbonne daje ogromne możliwości rozwoju globalnego, a Polska jest w  wyjątkowym miejscu jako 5 kraj i pierwszy europejski nieanglojęzycznym w całej liście krajów objętych ekspansją.
 • Ponieważ Arbonne daje możliwość wypracowania dochodu pasywnego.
 • Ponieważ mogę ten biznes prowadzić globalnie, we wszystkich krajach w których on jest czyli aktualnie: USA, Kanada, Australia, UK, Polska, Nowa Zelandia, Tajwan. Nie muszę chyba pisać jaka to szansa rozwoju dla polskich konsultantów. We wszystkich tych krajach możemy prowadzić biznes drogą online. Czeka na nas co najmniej 50 następnych krajów.
 • Ponieważ marka jest na rynku już 40 lat, jest bardzo stabilna oraz jest na prawdę wielkim i stabilnym uczestnikiem rynku globalnego. Przez wiele lat firmą zarządzał jej założyciel, Peter Morck. Po jego śmierci, syna Stiana Morcka wsparła CEO Kay Zanotti – niesamowita kobieta, dzięki której Arbonne trafiło do Polski. Przez 9 ostatnich lat Kay Zanotti wzmocniła pozycję firmy na rynku globalnym i w tym roku odchodząc na emeryturę oddała nas w sprawdzone ręce Group Roche, pod okiem której będziemy się globalizować. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że Group Roche to olbrzymi potentat na rynku globalnym, więc jesteśmy w momencie bardzo dużego rozwoju jako Arbonne w Europie.
  Naszym CEO jest obecnie Jean-David Schwartz, który od dawana jest członkiem zarządu Groupe Rocher i zdobył ogromne doświadczenie w branży sprzedaży bezpośredniej za pośrednictwem Yves Rocher oraz Stanhome, czyli dwóch wielkich marek należących do Groupe Rocher. Grupa Roche zarządza 10 znanymi markami na rynku globalnym.
 • Ponieważ produkty Arbonne są bardzo wysokiej jakości, dają wymierne, widoczne efekty i pozwalają na skuteczną pielęgnację w domu. Pod produktami spokojnie podpisuję moje wieloletnie kosmetyczne doświadczenie oraz markę osobistą Zaklinacz Piękna. Jestem dumna z faktu iż mogę proponować takiej jakości produkty, sama z nich korzystać i budować zrównoważony biznes.
 • Ponieważ plan wynagradzania jest jednym z lepszych success planów jakie widziałam na rynku i dzisiaj z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że bardzo sprawiedliwym oraz dbającym o interesy konsultanta.
 • Ponieważ mogę tworzyć zespół partnerów biznesowych  i szerzyć właściwą, etyczną jakość marketingu sieciowego w Polsce i poza jej granicami, szanując drogę i wartości każdego człowieka oraz dając  szczególnie kobietom nadzieję i odwagę do działania.
 • Arbonne jest dumnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (PSSB) i przestrzega wszelkich zasad Kodeksu Etycznego PSSB. Więcej informacji można znaleźć na stronie pssb.pl. Polubowne rozwiązywanie sporów dotyczących zakupów internetowych jest możliwe za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/
 • Ponieważ firma przeprowadza zewnętrzne testy kliniczne, a ich rezultaty bez względu na wynik są publikowane, co czyni ją wiarygodną.
 • Ponieważ mamy wiele ważnych dla mnie certyfikatów jak np. B Corporation
 • Ponieważ wizja firmy sięga dalej niż zarabianie pieniędzy. Dzięki temu wiem z jakimi wartościami wstaję każdego dnia, rekomendując te produkty. Wiem, że każdy produkt nie tylko cieszy konsumenta, ale również pomaga rodzinom, zwykłym ludziom, jak również zasila globalne akcje humanitarne i fundację.

A oto jeden dzień z naszej pracy. Valerie Guenter z mojej linii sponsorskiej.

Executive National Vice President oraz jedna z członkiń Million Dollar Club (bo nie jedyna w naszej linii sponsorskiej). To osoby, których zespoły wypracowują obroty powyżej miliona $ miesięcznie.

Wszyscy pracujemy tym samym opracowanym, działającym systemem.

Tak może wyglądać Twój biznes z Arbonne.

Konferencja globalna GTC Las Vegas i członkowie Million Dollar Club Arbonne

TAK, MAM WIELKĄ WIZJĘ.

Zapraszam Cię do współpracy.

Katarzyna Sporysz
www.katarzynasporysz.arbonne.com