ARBONNE I JA

Dlaczego wybrałam Arbonne biznes w modelu biznesowym MLM czyli inaczej marketingu sieciowym?

Dla ludzi i kultury, którą emanuje ta firma. Oraz oczywiście dla rozwoju i pieniędzy.

Firm w modelu biznesowym MLM jest wiele. Dlaczego więc Arbonne ujęło mnie tak bardzo?

  • Ponieważ  dla mnie osobiście oraz dla mojego partnera (pracujemy w partnership ) to jedyna firma na rynku polskim, która była całkowicie spójna z naszymi wartościami, jakimi kierujemy się w życiu. Więcej przeczytaj w zakładce HISTORIA ARBONNE.
  • Ponieważ daje ogromne możliwości rozwoju globalnego, a Polska była dopiero 5 krajem i pierwszym Europejskim nieanglojęzycznym w całej liście krajów objętych ekspansją. A do nas zawitała w październiku 2014r. Więc moją głowę zalała wielka wizja tego, że będę mogła zarabiać duże pieniądze pomagając innym robić to samo, korzystając z wyuczonych umiejętności zawodowych. Myślę tu o znajomości produktów, biznesu uczę się do tej pory. Jesteśmy w USA, Kanadzie, Australii, UK, Polska, Nowa Zelandia,Tajwan. W tym roku 2018 otwieramy kolejny rynek Niemcy. Nie muszę chyba pisać jaka to szansa rozwoju dla polskich konsultantów. We wszystkich tych krajach możemy prowadzić biznes drogą online. Zaplanowane są kolejne kraje w których będziemy mieć swoje udziały.
  • Ponieważ marka jest na rynku już 38 lat, jest bardzo stabilna oraz jest na prawdę wielkim i stabilnym uczestnikiem rynku globalnego.
  • Ponieważ produkty są wymarzonymi produktami za którymi mogę podpisać swoje kosmetyczne nazwisko, spokojna o własną markę osobistą. Selektywne, wegańskie, zdrowe, testowane klinicznie, a przede wszystkim skuteczne  bo inspirowane najnowszymi odkryciami nauki i naprawdę przynoszące widoczne rezultaty.
  • Ponieważ plan wynagradzania jest jednym z lepszych success planów jakie widziałam na rynku i dzisiaj z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że bardzo sprawiedliwym oraz dbającym o interesy konsultanta.
  • Ponieważ mogę wspierać zespół ludzi  i szerzyć właściwą, etyczną jakość marketingu sieciowego w Polsce, szanując drogę i wartości każdego człowieka oraz dając  szczególnie kobietom nadzieję i odwagę do działania.
  • Arbonne jest dumnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (PSSB) i przestrzega wszelkich zasad Kodeksu Etycznego PSSB. Więcej informacji można znaleźć na stronie pssb.pl.Polubowne rozwiązywanie sporów dotyczących zakupów internetowych jest możliwe za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/
  • Firma przeprowadza zewnętrzne testy kliniczne,a ich rezultaty bez względu na wynik są publikowane.

A oto jeden dzień z naszej pracy. Valerie Guenter z mojej linii sponsorskiej. National Vice President oraz jedna z członkiń Million Dollar Club (bo nie jedyna w naszej linii sponsorskiej) .

Wszystkie pracujemy tym samym opracowanym, działającym systemem. Tak może wyglądać Twój biznes z Arbonne.

Konferencja globalna GTC Las Vegas i członkowie Million Dollar Club Arbonne

Pierwszy raz pisząc ten tekst zrozumiałam:

TAK, MAM WIZJĘ.

Może dołączysz swoją własną wizję do mojej i zrobimy coś pożytecznego dla kobiet w Polsce?

Dołącz do nas. Wszystkiego Cię nauczymy. Pracujemy w Polsce oraz w innych krajach objętych ekspansją.

Kasia&Sebastian

www.katarzynasporysz.arbonne.pl