BIZNES

Czy uważasz, że kobiety w Polsce potrafią dbać o swoje finanse?

Czy kobiety w Polsce wiedzą jakie są możliwości rozwoju biznesowego?

Dlaczego o tym piszę?

Bo zależy mi na Twojej edukacji, na popatrzeniu przed siebie w szerszej perspektywie. Zależy mi na tym, abyś dała sobie szansę zapoznania się z możliwościami, które otwiera przed Tobą rynek w Polsce. Zaklinać piękno oznacza również dbanie o swój rozwój i finanse – to podnosi samoocenę i mocno wpływa na nasze poczucie wartości i poczucie kobiecości. Zainwestuj trochę swojego czasu na zapoznanie się z zakładką BIZNES właśnie dlatego, że zapewne jak większości kobiet tego czasu bardzo Ci brakuje. Może jesteś etatową mamą i każdego dnia padasz na nos ze zmęczenia, marząc o wyjściu z domu choć na chwilkę i pobyciu w innej przestrzeni, o odrobinie relaksu. Może pracujesz na odpowiedzialnym stanowisku, kierujesz zespołem ludzi, masz odpowiedzialną i wielogodzinną pracę i myślisz o zainwestowaniu tej energii w coś swojego, ale nie koniecznie wiesz w co? Może masz swój własny mały biznes i chcesz go rozwinąć a nie wiesz jak? Może jesteś na zakręcie życia i nie wiesz co dalej? Może właśnie okazało się, że Twoje zdrowie nie pozwala na wielogodzinną pracę fizyczną. Może wychowałaś dzieci i chcesz teraz realizować siebie, ale nie wiesz od czego zacząć? Tutaj i na moim blogu znajdziesz wiele informacji o tym skąd czerpać inspirację i siłę do działania, jak mogą wyglądać kolejne dni Twojego życia, kiedy uwierzysz w siebie i otworzysz się na edukację osobistą i biznesową.

Dla mnie niezwykłym odkryciem rozwojowym była Ewelina Gawłowska. Ta dziewczyna dała mi kopa do działania, w końcu zaczęłam wszystko planować. Jeśli jeszcze o niej nie słyszałaś, koniecznie poszukaj Eweliny w internecie. To będzie dobry początek Twojego przebudzenia. Kiedy już się przebudzisz – wróć do mnie, nadam charakter Twojej kobiecości, Twojemu wizerunkowi, a co za tym idzie olbrzymiemu poczuciu wartości i nauczę Cię w oparciu o produkty wellness prowadzić własny biznes w modelu biznesowym MLM.

Zacytuję tu kilka słów, które usłyszałam  będąc na szkoleniu u Eweliny, a które zapadły mi w pamięć oraz swoje przemyślenia.

Statystyki światowe na temat kobiet i finansów mówią, że 47% kobiet na świecie po 50 roku życia zostaje sama i po raz pierwszy zajmują się swoimi finansami. Stają przed faktem odpowiedzialności same za siebie. Są rozczarowane, bo nie wiedzą co zrobić, jak zrobić? Poczucie bezpieczeństwa oraz pewność siebie maleją wówczas do zera.  Bo kiedy należało zająć się sobą i swoimi finansami one poświęciły się dla rodziny, swoje pasje schowały głęboko do szuflady. Zapomniały, że są równie ważne jak wszyscy członkowie rodziny. Kiedy stały się partnerkami, zapomniały o swoich potrzebach i indywidualności w związku. Zgodziły się na pozostanie w domu, kiedy ich mężowie biznesowo i rozwojowo rozkwitali.

Kobiety są świetnymi bizneswoman, pod warunkiem, że uwierzą w siebie, że się wyedukują. Niezależnie od wieku.

Obecnie w dobie internetu edukacja jest łatwiejsza niż myślisz. Pamiętaj jednak, że internet przyjmie wszystko, więc kieruj się doświadczeniami  kobiet, którym się udało, które mogą pokierować Cię w dobre, sprawdzone miejsca, grupy, spotkania, książki. To znacznie skróci Twoją drogę eksperymentów. Zawsze bacznie obserwuj ludzi którym się udało. Bo jeśli choć jednej osobie w branży, która Cię interesuje się udało, Tobie również się uda. To kwestia dobrze ustawionego celu i determinacji oraz systematyczności. Tym, którym się nie udaje, zazwyczaj tego brak.

Znajdź kobiety, które idą po swoje marzenia, przyłącz się do nich, inspiruj się ich pewnością siebie, wiarą w osiągnięcie celu, podglądaj ludzi, którym się udaje, ucz się od nich nowych nawyków, które doprowadzą Cię do miejsc dla Ciebie ważnych.

Powodzenia 🙂