Arbonne, to produkty dla wymagających.

Dzisiaj chciałam Wam przedstawić kilka faktów dotyczących marki Arbonne.

Ten temat wywołuje ostatnio bardzo dużo emocji. Jak wiadomo, kiedy coś dobrego pojawia się na rynku, zawsze są podzielone opinie. Mamy wielu zwolenników, ale i też zagorzałych przeciwników. Mamy sojuszników oraz marki konkurencyjne. Mamy ludzi o różnych doświadczeniach, przekonaniach, poglądach, odczuciach i uwarunkowaniach. Dajmy im wszystkim prawo wyboru.

Myślę, że jednym i drugim dobrze zrobi, jeśli poznają kilka faktów dotyczących samej marki i produktów.

Pierwszą rzeczą, którą chciałam obalić to kilka mitów, jakie narosły wokół marki Arbonne. Opinie o niej, jakie można znaleźć w sieci zawierają bowiem wiele niepoprawnych stwierdzeń takich jak:

„Arbonne to produkty 100% naturalne”
„Arbonne to produkty organiczne”
„Arbonne to produkty bez konserwantów”

Wstępnie zaznaczę, że te zdania to oczywiście  MITY, które niekompetentne osoby posłały w świat. To mity, który szerzyły się jak choroba i nie dało się ich zatrzymać. Domysłów było tysiące, a każde sprostowanie faktów rozpędzało opinie o stronniczości osób związanych z marką. Nikt jednak po stronie zwolenników jak i zagorzałych przeciwników nie pofatygował się sprawdzić dokładnie filozofii firmy. Padły oszczerstwa w kierunku firmy, która według mnie jest naprawdę na wysokim poziomie i z bardzo dobrymi produktami.

Jestem marką osobistą Zaklinacz Piękna. Jestem wielką indywidualistką. Sama dokonałam weryfikacji i świadomego wyboru podjęcia współpracy i promowania produktów tej marki, ponieważ wnoszą one na wielu poziomach mojego człowieczeństwa bardzo dużą wartość (przeczytaj o tym tutaj). Jak zauważyłaś, jestem też widoczna, nie chowam się za nickiem bez zdjęcia.

Naprawdę nie wiem, czy ktokolwiek zdaje sobie sprawę, że jesteśmy aktualnie bardzo mądrymi konsumentami, a czasy w których żyjemy i wiedza jaką posiadamy pozwala nam w mądry sposób oddzielić ziarna od plew.

Możemy naprawdę samodzielnie sprawdzić fakty i wyrazić własną, niczym nie zmąconą opinię.

Tymczasem, jak głuchy telefon snujemy domysły, piszemy opinie, komentarze, oceny, wiele razy krzywdząc innych ludzi, a niejednokrotnie też siebie. Zabieramy sobie autentyczne, niczym nie zmącone prawo do własnego zdania, popartego faktami.

Arbonne Polska – konkretne fakty na temat kosmetyków

Ok. to rozpakowuję mity.

  1. …Arbonne to produkty 100% naturalne
  2. …Arbonne to produkty organiczne
  3. …Arbonne to produkty bez konserwantów

Firma Arbonne nigdy i nigdzie nie umieściła takich informacji. To co mogłyście usłyszeć lub zobaczyć, dotyczy czysto ludzkiego błędu w komunikacji. Jak wiecie do tego typu działalności przyłączają się ludzie z różnych branż, z różnym doświadczeniem. Owszem zgadza się, mogłaś się spotkać  z takim zdaniem. Niestety firma nie może odpowiadać za czysto ludzki czynnik, ponieważ jest nas dużo i każdy posiada przywilej wolności słowa. Bardzo często też słowa „wegańskie”, czy „na bazie roślin” automatycznie łączą się w głowach ludzi ze słowem „naturalne”, a dodanie do niego słowa 100% to już tylko kwestia wyobraźni. Jest to oczywiście totalny błąd myślowy.

Prostuję tą informację zarówno dla osób, które z taką informacją się spotkały, jak i dla osób, które dołączą do nas jako klienci lub konsultanci .

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Arbonne to zdrowy styl życia od wewnątrz i na zewnątrz. Od początku istnienia firma Arbonne opracowuje czyste produkty zawierające składniki pochodzenia roślinnego, których formuły są testowane naukowo. Łączymy osiągnięcia nauki i dary natury, aby tworzyć formuły, które przynoszą widoczne rezultaty.

Przewaga marki Arbonne jest zakorzeniona w naszej historii i uzasadniona naszymi standardami odnoszącymi się do wegańskich, bezglutenowych i niemodyfikowanych genetycznie formuł. Wszystkie produkty są poddawane rygorystycznym procesom certyfikacji przeprowadzanym przez niezależne organizacje.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

To co dokładnie mówi Arbonne na temat produktów znajdziecie TUTAJ

I to są fakty.

A najprościej pisząc:

Arbonne jest marką selektywną, która na rynku plasuje się obok takich marek jak: La Prairie, Helena Rubinstein, Dior, Chanel. To czym się różni to fakt, że produkty nie są testowane na zwierzętach, w składzie nie ma składników pochodzenia zwierzęcego ani sztucznych zapachów itd. Jesteśmy zdrowsi.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

I podstawową różnicą, ale to już rynkową to fakt, że Arbonne pozwala zarabiać zwykłym i niezwykłym 🙂 ludziom i nie zobaczysz tych produktów w sklepach, ale możesz je spotkać w różnych miejscach, ponieważ są promowane i polecane przez konsultantów. Możesz je spotkać w salonach kosmetycznych, fryzjerskich jak również u wizażystek (one też są konsultantkami). Najczęściej możesz je spotkać na spotkaniach spa organizowanych w całej Polsce.

Model biznesowy w którym są osadzone pozwala na to, że produkty przy swojej wysokiej jakości i badaniach klinicznych, mogą mieć przystępną dla Ciebie cenę. Gdyby dotarły do Ciebie standardową drogą przez tradycyjny sklep/drogerię, ich cena wzrosłaby kilkukrotnie, ponieważ do ceny musiałyby zostać dodane koszty m.in. pośredników, reklamy i marketingu.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Czyli mówiąc po mojemu: plasujemy się jako produkt równoważąc rynek kosmetyczny tak mniej więcej w połowie.

Tworzymy równowagę pomiędzy jakością i przede wszystkim skutecznością produktu, czyli jego faktycznego efektu na skórze, a zdrowiem i dbaniem o Matkę Ziemię czyli ekologią.

W naszych składach znajdziesz zieloną chemię.

Jesteśmy umieszczeni balansując pomiędzy skutecznością a zdrowiem.

Chcę Ci wytłumaczyć jeszcze jedną ważną kwestię dotyczącą różnicy pomiędzy produktem Arbonne a produktem organicznym i dać Ci odpowiedź na nurtujące pytanie.

Produkt organiczny to produkt, który nie zawiera konserwantów lub zawiera znikomą ilość. To faktycznie produkt, który możesz zrobić sama w domu lub kupić za niewielkie pieniądze. To faktycznie produkt, który ma bardzo krótki skład. Produkt organiczny ma też krótki termin ważności, właśnie z uwagi na brak konserwantów. Pamiętaj jednak o dwóch bardzo ważnych kwestiach:

  • Nie używaj przeterminowanego produktu, ponieważ traci on swoje właściwości i będzie  zagrożeniem dla twojego zdrowia, gdyż ma łatwość namnożenia się bakterii.
  • Produkty organiczne dobrze zadziałają, kiedy w procesie starzenia biorą udział czynniki środowiskowe, czyli wspomogą młodą skórę, chroniąc ją i nawilżając. Nie zadziałają niestety, kiedy w grę wchodzą czynniki biologiczne (wewnętrzne) i tu działa właśnie Arbonne.

Nasze produkty posiadają widoczny skład kosmetyków na opakowaniach zewnętrznych. Każdy konsultant na Twoje osobiste życzenie może również wydrukować dokładny skład produktu, którym jesteś zainteresowana. Sukcesywnie będę też opisywała troszkę głębiej znaczenie każdego składnika na tym blogu. Chcę, żebyś czuła się bezpiecznie i dostała rzetelne informacje.

Arbonne to hybryda łącząca wiele elementów, które wpływają na Twoje zdrowie, wygląd i dobre samopoczucie.

To synergia, która jest bardzo ważna, szczególnie w dzisiejszych bardzo szybkich, intensywnych i przeładowanych informacją czasach.

Patrząc na cenę produktu wiedz, że stoi za nią jakość składników, sposób ich pozyskiwania, uszanowanie pracowników na każdym poziomie produkcji: zbierania, tworzenia i dostarczania do klienta oraz badania zewnętrzne, które mają zapewnić wysoką jakość produktów, których używasz.

To produkt selektywny dla wymagającego i świadomego klienta.

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 

NORMY I BEZPIECZEŃSTWO

KIM JEST KONSULTANT ARBONNE?

Klient preferencyjny posiada 20% zniżki.

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się z osobą, która zaprosiła Cię na tą stronę, lub jeśli jesteś tu przypadkiem zapraszam do kontaktu ze mną.

 

Katarzyna Sporysz

Konsultant Przedsiębiorca Arbonne

Kosmetyczka- masażystka

Trener fitness twarzy